• Kalendarz 2018

The Symbol : KAL02
No goods
119.00
Enter your email
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Prezentujemy niezwykły kalendarz na rok 2018 zaprojektowany przez Katarzynę Stróżyńską Goraj. To prawdziwe dzieło sztuki będące ozdobą każdego wnętrza - nie tylko pokoików dziecięcych. 

Każdy miesiąc przenosi nas w bajkowy świat. Daj się zaprosić w piękną podróż, która będzie trwała przez cały rok. Kalendarz zaprojektowany jest w taki sposób by można było wykorzystać ilustracje z każdego miesiąca (łącznie 12 unikalnych mniejszych plakatów). 

Kalendarz drukowany jest na specjalnym papierze o niestandardowej gramaturze i wyjątkowym wykończeniu. Dzięki temu każda z ilustracji wygląda jak oryginał pracy. Na każdej karcie znajdziecie dużo miejsca na notatki, zapiski rodzinne oraz oznaczenie ważnych dla Was dat. 

Format A3 ze specjalnym wieszakiem.

Zapraszamy serdecznie do zakupów. Ilość sztuk ograniczona!

 • Kalendarz jest wyjątkowy. Ma pomysłowy wieszak - taki na eleganckie męskie spodnie;) i karty są oddzielne, dzięki temu można powiesić jedną kartę lub wszystkie na raz ale też wyciąć pracę z danego miesiąca i indywidualnie oprawić. Piękny papier i przepiękna grafika. Jestem zachwycona. Zamówiłam też klika innych produktów i wszystkie są fantastyczne. Otrzymałam też gratis kartę z zimową myszką i wydrukowaną na pięknym , grubym papierze girlandę zimową. Dziękuję i polecam.
  Justyna O. (2017-12-06)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Piękny to za mało powiedziane - cudny jest ten kalendarz!!! Jak go przeglądałam to cieszyłam się jak dziecko, żałuję że nie kupiłam rok temu,ale przynajmniej teraz mam .Wszystko tak pięknie zapakowane,dziękuję za kartkę gratisową -jak przeglądam te wszystkie plakaty, kartki- to aż dech zapiera ,wszystko jest takie piękne i magiczne i warte swojej ceny,dziękuję z całego serca i za pliki do pobrania dzięki czemu będę miała cudny kalendarz adwentowy,pozdrawiam zdolne dziewczyny i na pewno będę tu zaglądać !!!
  Justna W. (2017-11-17)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
The Signature Of The
E-mail
Ask a question